Usługi prawne

Prawo pracy

Oferujemy kompleksowe wsparcie zarówno dla pracodawców, jak i pracowników. Pomoc kancelarii obejmuje bieżące doradztwo, opiniowanie umów, reprezentowanie przed sądami, a także udział w mediacjach.

Prawo rodzinne

Świadczymy profesjonalne porady prawne z zakresu prawa rodzinnego, w tym m.in. w sprawach o rozwód lub zapłatę alimentów. Pomagamy w kwestiach majątkowych umów małżeńskich.

Prawo cywilne

Opiniujemy i sporządzamy umowy cywilnoprawne. Działamy w obszarze darowizn, zachowku, kwestii związanych z długami spadkowymi, a także w sprawach o zniesienie współwłasności. Kompleksowo pomagamy w negocjacjach.

Prawo gospodarcze

Zajmujemy się windykacją należności podmiotów gospodarczych. Oferujemy wsparcie zarówno na etapie polubownym, jak również w postępowaniu sądowym.Obsługa prawna biznesu

Prowadzimy obsługę prawną przedsiębiorstw. Świadczymy usługi dla osób prowadzących jednoosobowe firmy, jak i spółek prawa handlowego. Doradzamy w kwestii wyboru formy działalności gospodarczej. Sporządzamy umowy oraz dokonujemy ich szczegółowej analizy, aby jak najlepiej zabezpieczyć interesy klientów.

RODO

Kancelaria świadczy usługi wdrożenia kompleksowej ochrony danych osobowych w podmiotach gospodarczych zgodnie z indywidualnym harmonogramem stworzony w oparciu o przeprowadzony wcześniej audyt. Oferujemy również przygotowanie dokumentacji zgodności z RODO (polityki, procedury, klauzule zgody, klauzule informacyjne, rejestry itp.).