O Kancelarii

Nazywam się Katarzyna Waligóra. Tytuł zawodowy adwokata uzyskałam w 2018 roku. Jestem również absolwentem studiów doktoranckich nauk prawnych z zakresu prawa pracy na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Od początku kariery zawodowej świadczę pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego oraz prawa pracy. Doskonale wiem, że dla większości z nich to pierwszy kontakt z wymiarem sprawiedliwości oraz adwokatem. Dlatego stawiam na relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa.

Szeroki zakres usług

Zajmuje się również szeroko rozumianym doradztwem korporacyjnym z zakresu prawa cywilnego, handlowego, a w szczególności prawa pracy. Świadczę usługi wsparcia w procesach wdrożeniowych nowoczesnych rozwiązań związanych z ochroną danych osobowych przetwarzanych przez podmioty gospodarcze (w tym również te działające na arenie międzynarodowej). Ponadto organizuję i prowadzę szkolenia dla przedsiębiorców.

Uważam, że nawiązanie trwałej relacji z Klientem jest kluczem do sukcesu. Pomoc prawna – zarówno ta polegająca na bieżącym doradztwie jak i reprezentacja w procesie sądowym – wymaga zaangażowania po obu stronach. Dlatego też dokładam wszelkich działań, aby nasza praca zespołowa zaowocowała sukcesem Klienta.